BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13835209
nr 1383 5209
Ljusstakar
Ett par, mässing. Höjd: 19cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:49:08
200 kr
Mässing